Jõusaal

 

Jõusaal on avatud: E-P 12.00-20.00

Info tel  489 2680

 

Jõusaali ruumide kasutuskord

Märjamaa ujula jõusaali ruumide kasutuskord alates 1.august 2022.

Märjamaa ujula jõusaal on mõeldud kolmele inimesele korraga kasutamiseks. Ühe tunni hind ühele jõusaali kasutajale on 3 eurot.

Kui jõusaali broneerimisel avaldab inimene soovi olla kogu treeningu kestel üksinda või kahekesi tuleb seda broneeringul kindlasti ütelda ja siis tuleb maksta saali kasutamise eest vastavalt 9 eurot või 4,5 eurot inimese kohta. Sellisel juhul on jõusaal ainult broneerija(te)le kasutada.

Jõusaalis tuleb kasutada kindlasti sisetrenni jalatseid, et hoida puhtust ja vältida õuest sissetoodava liiva sattumist trenazööridele mis lühendab seadmete kasutusiga. Sokkides ja paljajalu on saalis treenimine keelatud.

Jõusaali seadmeid ja ruume tuleb hoida heaperemehelikult. Seadmeid tohib reguleerida ainult ettenähtud reeglite järgi. Seadmete rikke korral tuleb sellest koheselt teavitada administraatorit. Seadmeid ei ole lubatud ise remontida.

Võta enda järel kasutatud kangikettad treeningseadmetelt maha ja pane need riiulitele tagasi. Ära lase raskustel ja hantlitel põrandale kukkuda.

Arvesta ka teiste treenijatega ja kasuta higirätikut, et treeningseadmed püsiksid puhtad ja kuivad.

Jõusaali seadmete ja ruumide tahtliku lõhkumise eest tuleb süüdlas(t)el tasuda trahv mis on võrdne tekitatud kahjuga.

Alla 14 aastased lapsed ilma täiskasvanud saatjata jõusaali kasutada ei tohi.

Kõik jõusaali kasutajad peavad alluma Märjamaa ujula personali korraldustele.